Grafický design

Tvorba grafiky

Tvorba grafiky, pro celý Váš brand. Děláme návrhy webů, loga, letáky a jiné grafické práce.

Splníme Vaše představy o jedinečném designu, který Vás odliší od konkurence.

Co tvoříme?

Tvorba loga

Tvorba loga

Tvoříme loga, tak aby seděli vašim budoucím zákazníkům a klientům, vytvoříme vám kompletní manuál, tak aby jste s nim byli schopni pracovat.

Grafické návrhy

Grafické návrhy

Naším cílem je, aby vaše stránky byli graficky povedené, ale i funkční. Proto před každou tvorbou stránek, eshopu, či aplikace vytvoříme grafický návrh, aby jste si to dokázali představit.

Profesionální fotografie

Profesionální fotografie

Pro nejlepší a funkční stránku, či eshop jsou důležité fotky. Fotky by měli být originální a zároveň by měli zaujmout vaše zákazníky, jsme schopni nafotit fotky na web i produktové fotky na váš eshop.

Illustrace

Ilustrace na míru

V dnešní době jsou čím dál tím častější ať už animované ilustrace, nebo statické ilustrace. My jsme schopni vám je zhotovit, tak aby sedli vám i vašim zákazníkům.

Nevíte si rady s grafickým designem?

Kontaktujte nás zde, nebo přímo na náš email.

Co je UX/UI design?

User Experience

User Experience je na první pohled neviditelná část webu, která má uspokojit vašeho potenciálního zákazníka, či klienta. Měla by mu zjednodušit a zpříjemnit jeho potřeby a cíle kterých chce dosáhnout na vašich stránkách.

User Interface

Oproti UX  je User Interface na vašich stránkách vidět jedná se grafický design, všech komponentů z kterých se vaše stránka skládá, tak aby uživatel byl správně vizuálně proveden a tím naplnil UX.